• sl8
  • sl3
  • sl6
  • sl2
  • sl4

Jaunumi

Ekspedīcija Daugavgrīvas lagūnās

  lagūnasAicinām piedalīties unikālā ekspedīcijā, kurā izzināsim Daugavgrīvas lagūnas kopā ar piekrastes eksperti Brigitu Laimi! 

 Ekspedīcijā iepazīsim vienu no Latvijas un arī dabas parka “Piejūra” lielākajām vērtībām – neparastās Daugavgrīvas lagūnas!  Ekspedīcijā uzzināsim par lagūnu izcelsmi, to unikalitāti, saistību ar jūru, tās floru un faunu, kā arī diskutēsim par lagūnas atjaunošanas un apsaimniekošanas iespējām.  

 KUR? KAD? Ekspedīcija norisināsies Daugavgrīvā, dabas parkā “Piejūra” - 25.oktobrī – trešdienā, no plkst. 11:00 līdz 13:30. Tikšanās vieta: Birzes iela, Daugavgrīva (stāvlaukums pirms  došanās uz jūru un skatu torni, pie dabas parka "Piejūra" informatīvā stenda - koordinātes 57.036880, 24.017879). 

KUR PIETEIKTIES? Pieteikšanās ekspedīcijai līdz 23.oktobrim,

rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., e-pasta tematā minot “pieteikums dalībai ekspedīcijā” un norādot dalībnieku skaitu.

 ATCERIES! Līdzi jāņem - atbilstošs apģērbs laikapstākļiem (iesakām vilkt gumijniekus, jo, iespējams, bridīsim caur niedrājam), silta tēja termosā un uzkodas, ar ko iestiprināties un sasildīties pirms došanās mājup.

Dalība BEZ MAKSAS, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc priekšroka tiks dota tiem, kas pieteikušies visātrāk. Pieteikties var arī nelielas cilvēku grupas, piemēram, draugi, ģimenes ar bērniem utml.

Piezīme: Vecāki paši atbild par savu bērnu drošību!

Uz tikšanos Daugavgrīvas lagūnās!

Ekspedīcija tiek organizēta Eiropas komisijas LIFE programmas projekta „LIFE CoHaBit – Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra”” (LIFE15 NAT/LV/000900) ietvaros. Projektu īsteno Carnikavas novada pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Rīgas domes pilsētas attīstības departamentu un biedrību „Baltijas krasti”.

Vairāk par projektu lasi http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/

FB https://www.facebook.com/dabasparkspiejura/

TW https://twitter.com/DPiejura

Visi logo labots Sandra jpg

Parka apmeklētājiem

Life Banner

Notikumu kalendārs

Projektu līdzfinansē

LIFE 1
Latvijas vides aizsardzibas fonda administracija 200
NATURA 1

 

Partneri

DAP
RDPAD 1
CARNIKAVA 1
BALTIJAS KRASTI 1
 
© 2019 Nature Park "Piejūra"