• sl8
  • sl3
  • sl2
  • sl4
  • sl6

Jaunumi

Laika apstākļi neattur interesentus doties ekspedīcijā Daugavgrīvas lagūnās

IMG 335Lai pievērstu sabiedrības uzmanību mazāk zināmām dabas vērtībām dabas parkā „Piejūra”, kā arī iesaistītu iedzīvotājus dabas parka “Piejūra” unikalitātes un vērtības apzināšanā 25.oktobrī tika organizēta ekspedīcija Daugavgrīvā biotopu ekspertes Brigitas Laimes vadībā.

Ekspedīcijā laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar  vienu no Latvijas un arī dabas parka “Piejūra” lielākajām vērtībām – neparastās Daugavgrīvas lagūnas!

Dalība ekspedīcijā bija bez maksas, un par spīti laika apstākļiem, ekspedīciju apmeklēja dažādi interesenti –  dalībnieku vidū bija piekrastes pašvaldību un vides nozares pārstāvji, gan vietējas biedrības un ekspedīciju dabā organizatori.

Foto galerija no ekspedīcijas šeit:


Ekspedīcija tiek organizēta Eiropas komisijas LIFE programmas projekta „LIFE CoHaBit – Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra”” (LIFE15 NAT/LV/000900) ietvaros. Projektu īsteno Carnikavas novada pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Rīgas domes pilsētas attīstības departamentu un biedrību „Baltijas krasti”.

Vairāk par projektu lasi à http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/

FB à https://www.facebook.com/dabasparkspiejura/

TWà https://twitter.com/DPiejura

Visi logo labots Sandra jpg

Parka apmeklētājiem

Life Banner

Notikumu kalendārs

Projektu līdzfinansē

LIFE 1
Latvijas vides aizsardzibas fonda administracija 200
NATURA 1

 

Partneri

DAP
RDPAD 1
CARNIKAVA 1
BALTIJAS KRASTI 1
 
© 2020 Nature Park "Piejūra"