• sl6
  • sl8
  • sl4
  • sl2
  • sl3

Jaunumi

Iedzīvotāji aicināti izteikt priekšlikumus par labiekārtošanu Dabas parkā "Piejūra"

Garciema stavvietas infrLai apzinātu novada iedzīvotāju iemīļotākās pastaigu takas, to nepieciešamību labiekārtot un novērstu nelegālo būvniecību (piemēram, laipas un tiltiņi) Dabas parkā "Piejūra", novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par nepieciešamo infrastruktūru Dabas parkā "Piejūra".
 
Tās var būt gājēju takas, atkritumu urnas, soliņi, atpūtas vietas, informācijas zīmes, informācijas stendi, gājēju tiltiņi utt.. Aicinām norādīt pēc iespējas precīzāku vietu, kur šo infrastruktūru nepieciešams izvietot (vēlams norādīt koordinātas, vai atzīmēt punktus Google Maps kartē).
 
Informāciju lūdzam sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
 
Iesūtītā informācija tiks nodota dabas aizsardzības plāna izstrādātājiem, lai to savietotu ar dabas aizsardzības interesēm. Apkopotā veidā ar to varēs iepazīties dabas aizsardzības plāna publiskajā apspriešanā šā gada vasaras sākumā.
 
Iedzīvotāju ieteikumus gaidīsim līdz 1. aprīlim.
 

Sīkākai informācijai par projekta aktivitātēm, interesentus lūdzam rakstīt uz:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vairāk par LIFE CoHaBit projektu:

 DPPiejura  http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/
 FB  https://www.facebook.com/dabasparkspiejura/
 Twitter  https://twitter.com/DPiejura

Projekts LIFE CoHaBit (Nr. LIFE15 NAT/LV/000900) „Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra”” tiek ieviests ar Eiropas Savienības LIFE programmas un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu.

Parka apmeklētājiem

Life Banner

Notikumu kalendārs

Projektu līdzfinansē

LIFE 1
Latvijas vides aizsardzibas fonda administracija 200
NATURA 1

 

Partneri

DAP
RDPAD 1
CARNIKAVA 1
BALTIJAS KRASTI 1
 
© 2020 Nature Park "Piejūra"